Испания срещу Англия: Прогноза от Евро 2024 на Мартин Георгиев
Анализ на срещата
Ето, че дойде и големият финал на Европейско първенство 2024! Испания ще се изправи срещу Англия на Олимпиащадион в столицата на Германия Берлин.
Според мнозина експерти, а и включително и моето мнение е, че Испания бе най-добрият отбор на изминалото Европейско. Де Ла Фуенте и отборът му играха най-привлекателен футбол, а и като цяло най-нападателен и ефективен. Въпреки наказанията и контузиите, Испания премина и през Франция на полуфиналите, като е единственият тим, имал само победи от началото на турнира. Като цяло почти всички в състава на Испания са под пара. Те показаха и психика след като обърнаха Франция от 0:1, а преди това вкараха в последната минута срещу Германия.
Направи си betano регистрация сега!
Англия от друга страна стават все по-добри с напредването на турнира. Те също обърнаха Нидерландия след 0:1, а преди това направиха същото и с Швейцария. Преди това път спечелиха и на дузпи, което се считаше за ахилесовата пета на Трите лъва. Коби Мейну и компания контролират центъра, а напред Сака, Палмър и ко. Могат да вкарат гол на всеки отбор. Въпреки слабите първенства на Кейн и Белингам пък, те са супер ефективни пред гола, като отбелязаха важни голове.
Ще шокирам всички може би като кажа, че за мен безспорен фаворит е Англия. Смятам, че Трите лъва ще спечелят трофея и Гарет Саутгейт ще получи титлата Сър.
Благодарим Ви за помощта!
Ценим Вашата бдителност!
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.