Права колонка за днес (21.02.2025) на Стефан Ралчев
ЦСКА 1948 – Ботев Враца 1 1.53
И тук повтарям единицата от сингъл прогнозата, като се надявам магьосниците от Бистрица да не издънят работата. Трябва да спечелят срещу един от най-слабите отбори в групата.
Бърнли – Шефилд Уензди 1 1.75
Бърнли направи твърде много ремита и то 0:0 – цели три пъти в последните 5 мача и общо 6 от 10 мача :)) Отборът е временно трети, на 4 точки от втория Лийдс.
Вземи всеки един betano бонус!
Брага – Насионал Мадейра 1 1.31
В този мач победата за домакините изглежда лесна. Да видим дали ще я постигнат, преследвайки Порто и третото място.
ФК Париж – Троа 1 1.82
Домакините, ако искат да влизат в елита, трябва вече да спечелят. Знаете, че ФК Париж е новият милиарден проект, като собственици са семейство Арно (собствениците на групата от луксозни компании LVMH – Louis Vuitton Moet Henessy), а към тях се присъедини и Ред Бул.
Благодарим Ви за помощта!
Ценим Вашата бдителност!
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.