Права колонка за днес (03.05.2025) на Стефан Ралчев
Борусия Дортмунд – Волфсбург 1 1.35
Тук едва ли има две мнения за този мач. Надявам се домакините да не подценят ситуацията и да не ни разочароват.
Лече – Наполи 2 1.55
Остават четири финала за Наполи, който отново може да стане шампион. Лече се бори да оцелее, но Наполи докосва титлата след издънката на Интер миналия кръг.
Взе ли твоят промо код за мр бит?
Интер – Верона 1 1.32
Домакините вече не държат ситуацията в ръцете си, но трябва да печелят и да се надяват Наполи да сбърка някъде в оставащите четири кръга.
Лех Познан – Пушча 1 1.32
Домакините преследват титлата, но четири кръга преди края са на 2 точки от лидера Раков Ченстохова. Защото Лех се издъни в предишния кръг срещу слабака Радомияк, иначе щеше да е с равни точки с Раков.
Стал Милец – Раков 2 1.75
Ако Раков иска да стане шампион, трябва да спечели. Въпросът е, че домакините се борят да се спасят, но точно пък в този мач приемат кандидат шампиона. Ако Раков се издъни, четири кръга преди края може да сдаде първото място.
Благодарим Ви за помощта!
Ценим Вашата бдителност!
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.