Германия – Холандия прогноза [ВИДЕО] от Лига на нациите на Борис Касабов
Очевидно е, че процесът на обновяване на тима след катастрофата на Световното върви трудно въпреки че в последния мач срещу Русия, германците показаха добра игра и с куп млади и добри футболисти доказаха отново, че ще бъдат фактор в световния футбол.
За тях предстои мач за престиж срещу изконен съперник – Холандия. Холандците винаги са твърдели, че победа над Германия е по-сладка дори от секса и ще бъдат пределно мобилизирани, но… истината е, че те имат необходимост просто от 1 точка да изпреварят Франция и да спечелят групата.
Холандия с качествата, които показва в последните мачове, без съмнение е силен отбор. Аз обаче бих се доверил на Льов, който на последната пресконференция заяви, че бъдещето е много сериозно пред отбора и той се надява, че тимът ще спечели срещу лалетата. Затова ви предлагам да играете единица.
Коефициентите са валидни към датата и часа на публикуване на материала (18.11.2018/12:58 часа)
Благодарим Ви за помощта!
Ценим Вашата бдителност!
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.