Акумулатор за Уимбълдън 2018 @2,95

18:30, 04 юли 2018
Играе в
Паузата на световното първенство в Русия ни дава възможност да се фокусираме върху провеждащия се турнир в Лондон. Надпреварата стартира лошо за Григор Димитров, който бе надигран още в първия кръг от швейцареца Стан Вавринка. Българските любители на тениса се превърнаха в странични наблюдатели, но със сигурност 132-то издание на Уимбълдън ще бъде интересно до самия край.

Днес участието си продължават фаворитите Роджър Федерер и Марин Чилич, които няма да изпитат сериозни проблеми срещу Лукаш Лацко и Гуидо Пела. Мачовете им са удобни за търсене на по-ниска линия сбор геймове или точен резултат 3:0. Федерер остава лидер в букмейкърската листа за спечелване на трофея.

Иво Карлович – Ян-Ленард Щруф

Първото ми предложение за днес идва от мача между Иво Карлович и Ян-Ленард Щруф. Хърватинът успя да премине препятствието си в първи кръг на Уимбълдън, без сериозни проблеми. Неговите 211 сантиметра за пореден път му помогнаха на сервиз линията, откъдето той записа 36 аса. Тревната настилка е една от любимите му, тъй като придава допълнителна скорост на силния му сервиз. Срещу него също ще има висок тенисист – 28-годишният Ян-Ленард Щруф, който е далеч по-подвижен. Германецът, обаче, не се слави със силна игра на трева. По-значимите му представения в кариерата са на клей, настилка, коренно различаваща се от тази на Уимбълдън. Двамата се изправят за първи път един срещу друг, което прави съставянето на прогноза още по-трудно. Все пак търся победа за опитния хърватин, който ще бъде безпогрешен на сервиз и ще направи задачата на Щруф непосилна.

Филип Колшрайбер – Жил Мюлер

Сблъсъкът между Филип Колшрайбер и Жил Мюлер също ще бъде равностоен. Букмейкърите поставят германеца в ролята на фаворит, но това не е дотам оправдано. Нито един от двамата не е силен на тревна настилка, но опитът, с който разполагат, ще им помогне за бързата адаптация към моментното състояние на кортовете в Лондон. Мюлер има сериозно предимство при своите сервизи. Освен значително по-високият си ръст, люксембурецът играе с лява ръка, което затруднява противниците му. Те имат две срещи помежду си, в които краен победител е бил Филип Колшрайбер. Очаквам мачът да протече в минимум 4 сета, без значение от крайния победител.

Виктория Томова – Серена Уилямс

За финал ще разгледам срещата от женската схема на турнира. Българката Виктория Томова ще се противопостави на седемкратната шампионка на Уимбълдън – Серена Уилямс. Американката не е в оптимална спортна форма, но за огромна жалост нашето момиче едва ли ще успее да я затрудни. Не вярвам на нещо по-различно от мач в два сета, но за да не бъда толкова песимистично настроен, ще потърся поне 2 гейма от Томова в първия сет.

Множествен: Загубен
Уимбълдън 2018, 2-ри кръг, мъже
15:00/4 юли
Иво Карлович – Ян-Ленард Щруф
Уимбълдън 2018, 2-ри кръг, мъже
17:00/4 юли
Филип Колшрайбер – Жил Мюлер
Уимбълдън 2018, 2-ри кръг, жени
18:30/4 юли
Виктория Томова – Серена Уилямс
Акумулатор
к:
Ще бъде ли печеливш залогът?
Гласували 0 човека
Печели 50%
Не печели 50%
Печели
Не печели
Не сте съгласни с експерта?
Дайте своята прогноза

 

Открихте грешка?Съобщете ни
Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари