Атлетико Мадрид – Виляреал: Прогноза за краен изход от Ла Лига
Атлетико Мадрид започна страхотно шампионата, побеждавайки Гранада с впечатляващото 6:1, но през седмицата в междинния кръг тимът се върна обратно към „класиката“ – 0:0 с Уеска като гост . В първата среща Луис Суарес впечатли изключително много – нещо, което очаквам от уругваеца и в този мач.
Виляреал изигра 2 мача повече от своя съперник и допусна само 1, много сериозна загуба – от Барселона с 4:0 като гост. „Жълтата подводница“ има нов опитен треньор в лицето на Унай Емери и със сигурност ще търси победи и над по-сериозни съперници като Атлетико.
„Дюшекчиите“ са спечелили последните си 2 домакинства срещу Виляреал в Ла Лига и ако момчетата на Диего Симеоне искат да постигнат нещо по-сериозно в шампионата, те ще трябва да спелелят и тази среща – прогнозирам краен изход 1 на коефициент от 1.61 в Betmaster.
Благодарим Ви за помощта!
Ценим Вашата бдителност!
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
