Права колонка за днес (22.05.2026) на Стефан Ралчев
Септември – Добруджа 1 1.28
Мач от последния кръг в българската Първа лига, в групата за изпадане. Според мен домакините щом го докараха до тук, смятам, че трябва да спечелят този мач, с което ще подпечатат оставането си в елита и догодина.
Взе ли betano бонус код?
Спартак Варна – Локомотив София Х на полувремето 2.40
Играя по този начин, въпреки че е ясно, че домакините ще хвърлят всички сили, за да спечелят и евентуално да чакат грешка на Берое, за да стигнат минимум до бараж, а има вариант и да се спасят директно, ако Септември не победи Добруджа.
Ланс – Ница 1 1.52
Финал за Купата на Франция. След страхотния сезон за Ланс, в който дълго време дори водеше в класирането, сега отборът има възможност да спечели Купата.
Благодарим Ви за помощта!
Ценим Вашата бдителност!
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
