Права колонка за днес (21.09.2024) на Стефан Ралчев
Утрехт – Вилем II 1 1.57
Единица в мача от Ередивизи на Нидерландия. Утрехт е на временното трето място, като се представя доста добре от началото на сезона.
Андерлехт – Шарльороа 1 2.02
И двата тима имат по 12 точки и са в челото на класирането. Домакините са в серия от три поредни мача без победа.
Виж всички бонус оферти на Betano!
Хам Кам – Лилестрьом 1Х 1.50
Много важен мач, който има отношение към изпадането, защото до края на сезона в Норвегия остават само 8 кръга. Играя двоен шанс за домакините, които трябва да спечелят и ако го направят, ще си осигурят доста сериозна глътка въздух в битката за оцеляване.
Ягелония Бялисток – Лехия Гданск 1 1.57
Ягелония може да се окаже един от най-слабите шампиони поне в последните години. Отборът от 7 мача от началото на сезона има 4 победи и 3 загуби и е на 8 място.
Санкт Гален – Люцерн 1 1.88
Играя единица за домакините, макар гостите да са по-напред в класирането, но само с точка и дори мач повече.
Благодарим Ви за помощта!
Ценим Вашата бдителност!
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
