Права колонка за днес (07.04.2026) на Стефан Ралчев
Реал Мадрид – Байерн Мюнхен 1Х 1.72
Няма как днес да има Шампионска лига и да се започна с този мач. Голямата класика на надпреварата. Играя този двоен шанс, тъй като според букитата гостите са фаворити. А това ми дава възможност да играя хубав Двоен шанс в полза на домакините.
Направи ли си betano регистрация?
Нордшеланд – Брьондби 1 2.30
Струва ми се, че домакините имат сили да спечелят този мач, който е от шампионския плейоф в Дания. Гостите са в лоша серия, докато домакините имат сили да се преборят за третото място. Единицата е доста висока и я играя, макар и да рискувам.
Бромли – Шрюсбъри 1 1.67
Една победа за домакините в мач от Лига 2. Бромли е лидер и е твърде вероятно само след няколко кръга да се радва на промоция в Лига 1.
Благодарим Ви за помощта!
Ценим Вашата бдителност!
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
