Права колонка за 20.01 на Кирил Киров
Здравейте!
Двубой 1: Турция – Супер Лига
– Галатасарай – Денизлиспор
В последните 20 мача на Тюрк Телеком, домакините са в доста добра форма – 12 победи, 6 равенства и едва 2 поражения. Гостите за същия период навън имат 2 победи, 7 равенства и 11 загуби, като не са допуснали гол само веднъж. Ще разчитам на формата на двата отбора, понеже имат само един мач помежду си от 10 години – през миналия сезон по същото време – победа на Галатасарай с 2:1.
Двубой 2: Швейцария – Супер Лига
– Ст. Гален – Вадуц
Корнерите между двата отбора в последните 10 мача в първенството са 11/11/12/10/12/9/14/20/12/6. Ще опитам над 8 – по-смелите спокойно могат да опитат и над 10.
Двубой 3: Австралия – А Лига
– Нюкасъл Джетс – Бризбейн Роар
Тук залогът отново е за корнери в срещата. Помежду си минават границата от 10.5 ъглови удара в 9 от последните 10 мача. Както и в предишни прогнози на австралийски мачове съм казвал, в Австралия корнерите са често явление.
Благодарим Ви за помощта!
Ценим Вашата бдителност!
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
