Права колонка за 03.11.2020г. : прогноза на Стефан Димитров

22:00, 03 ное. 2020

1. Атлетико Мадрид продължават да са в отлична форма с четири победи в пет мача ,три от които поредни, изключение прави загубената среща от шампиона Байерн Мюнхен. Силите на Луиз Суарез бяха запазени при победата в гостуването на Осасуна, а при липсата на изявен нападател Жоал Феликс се разписа на два пъти, доказвайки че е един от най-добрите млади футболисти.

2.Байерн Мюнхен ще търсят трети пореден успех в турнира за тази година, за да застанат еднолично на първото място. Вече повече от година те не са губили точки в надпреварата записвайки само победи.

3.Холандския хегемон разполага с по-качествен състав и треньор и ще търси важни три точки в борбата за позиция, която да му осигури класиране по-напред в турнира.

Множествен: Загубен
19:55/3 ное.
Локомотив М - Атлетико М
22:00/3 ное.
Залцбург - Байерн Мюнхен
22:00/3 ное.
Мидтиланд - Аякс
Акумулатор
к:
Ще бъде ли печеливш залогът?
Гласували 0 човека
Печели 50%
Не печели 50%
Печели
Не печели
Не сте съгласни с експерта?
Дайте своята прогноза
Открихте грешка?Съобщете ни
Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари