Права колонка от Чемпиъншип за голове на Иван Иванов

21:45, 25 ное. 2020

В сряда вечер се играе 13 кръг на второто ниво на Англия. Разглежданите срещи от мен са следните:
1. Милоу – Рединг: гол – гол
Милуол водеха срещу Кардиф до последните 15 минути в събота следобед, но лондонският клуб не успя да издържи, и бяха принудени да се задоволят с точка. Домакините са без победа в четири мача от първенството.
Отбора на Рединг водеше с 2:0 срещу Борнемут през уикенда, но Роялс се пречупи през второто полувреме, и загуби с 4: 2. Хората на Велко Паунович загубиха четири поредни мача в лигата и паднаха от първо на шесто място.
От горепосочената статистика очаквам и двата отбора да отбележат гол, защото правят резултатни мачове.

2. Бристол Сити – Уотфорд: гол-гол
Бристол Сити се нуждаеше от гол да спечели трите точки през уикенда срещу опашкаря в класирането Дерби. Домакините се изкачиха на трето място, след като спечелиха три поредни мача от първенството.
Уотфорд държеше трите точки в ръцете си срещу КПР през уикенда, но им се изплъзнаха, след гола на атакуващото крило (на КПР) Илиас Чеар и изпрати гостите само с точка. Бристол можеше да излезе на върха с победа, но вместо това отиде на пето място.

Множествен: Загубен
21:00/25 ное.