Истанбул Башакшехир – ПСЖ : Прогноза на Йордан Атанасов
Шампионска Лига , група H
Истанбул Башакшехир претърпя доста промени в състава , след като спечели титлата в Турция през миналия сезон , като в дебютния си мач в ШЛ , загубиха категорично от Лайпциг.
ПСЖ започна с загуба от Юнайтед с 1-2 в Париж , като в отбора има търкания в ръководството , отностно трансферната политика и видимо нещата не са много добри при тях.
Дори и при тези обстоятелства , Парижани имат изобилие от класа да спечелят този мач , а той се явява много важен за тях.
Слабостите на Псж , обаче в защита ме карат да мисля , че Истанбул ще има достатъчно възможности да се разпише.
Благодарим Ви за помощта!
Ценим Вашата бдителност!
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
