Апоел Хайфа – Макаби Тел Авив : Прогноза на Йордан Атанасов
Израел Висша Лига 23-ти кръг :
Апоел Хайфа заемат 8-мата позиция с 28-точки на 2-точки зад топ-6 и все още имат шансове да участват в шампионския плейоф в края на редовния сезон.
Шампионите от Макаби Тел Авив заемат 2-рата позиция на 2-точки зад лидера Макаби Хайфа и битката за титлата между двата отбора се очаква да бъде изключително оспорвана до-последния етап на сезона.
Макаби приключи с европейските си ангажименти след , като на 1/16 финалите в Лига Европа , отпаднаха от украинския гранд Шахтьор Донецк и сега ще могат изцяло да се концентрират в защитата на титлата си.
Макаби Тел Авив са значително по-класния отбор , като се намират в серия от 3-поредни победи над Апоел Хайфа и очаквам тази серия да продължи.
Благодарим Ви за помощта!
Ценим Вашата бдителност!
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
