За първи път този сезон в Секирово (Раковски) останаха доволни от съдийството

Павел Колев
„Секирите“ с трета поредна домакинска победа

sekirovo-asenovets_new

За първи път този сезон съдъйската бригада ръководи добре среща на ФК Секирово (Раковски), споделят от клуба. Това се оказа основния акцент от срещата с Асеновец 2005 (Асеновград), спечелена с 3:1 от „секирите“ у дома. Двубоят от 28-мия кръг на Югоизточната Трета лига се изигра вчера, 5-ти април, на стадион „Петър Парчевич“ в Раковски.

По думите на хора от клуба това е първият двубой, в която реферите са свършили отлично своята работа от всички мачове през настоящата кампания.

Секирово излязезе напред още в началните минути благодарение на Пламен Табаков, който се разписа в трети пореден домакински мач. В края на първото полувреме стражът на гостите от Асеновград спаси дузпа на Запрян Запрянов.

През второто полувреме Секирово вдигна оборотите и заигра още по-добре. Илиан Йорданов покачи на 2:0, а Тодор Танчев, по прякор Асеновградското торпедо, направи 3:0. Във финалните минути Асеновец върна едно попадение за крайното 3:1.

„Секирите“ постигнаха трета поредна домакинска победа, с която събраха вече 30 точки от 28 срещи. В следващия си сблъсък те приемат Димитровград 1947 у дома. В клуба определят срещата като ключова в битката за оцеляване. Тя ще се изиграе в събота, 12-ти април от 17:00 часа.

Асеновец е на предпоследното 19-то място, само пред извадения от шампионата Карнобат. Асеновградчани имат двубой през седмицата. Това е отложената среща срещу Димитровград, която ще се изиграе в сряда, 9-ти април от 17:00 часа.

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация