Янтра Полски Тръмбеш започна подготовка с 18 души, търси поне един нов

Филип Трифонов
Отборът тепърва започва тренировки и стартира селекция

akademik-svishtov-yantra-polski-trambeshЯнтра Полски Тръмбеш започна подготовка за новия сезон в Северозападната Трета лига. В първото занимание се включиха 18 души, като има и някои нови момчета на проби, пише сайтът на клуба.

В момента с основния състав на Янтра ПТ тренират няколко юноши на Янтра Габрово, като в следващите седмици ще се преценява дали те да останат за постоянно.

Първата контрола е в събота срещу 19-годишните юноши на Янтра Габрово.

„Търсим поне 1 нов, минимум. Ако не и двама. Трябват ни хора на всяка една позиция – от защитник до нападател. Но търсим точния човек, ако е възможно. Не бързаме“, казаха от треньорския щаб на Янтра ПТ за клубния сайт.

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация