Втора поредна загуба за Секирово преди дербито с Раковски

Секирово (Раковски) отстъпи с 0:2 в гостуването си на ФК Ямбол от 16-ия кръг на Югоизточната Трета лига, информират на своя сайт „зелените“. Двубоят се изигра в Стралджа от 14:30 часа днес.
Домакините вкараха по едно попадение във всяко едно по полувремената. В 11-ата минута Димитър Николов откри, а в 65-ата точен бе Янаки Панайотов, който оформи крайния резултат.
Това е второ поредно поражение за „секирите“, които в миналия кръг отстъпиха с 0:2 и на ОФК Хасково като гости.
В 17-ия кръг тимът се завръща на своя стадион „Петър Парчевич“. Тогава ФК Секирово е домакин на големия градски съперник. Дербито на Раковски е в събота, 15 ноември, от 14:30 часа.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
