Волейболният шампион със специална томбола за феновете си

Действащият шампион на България по волейбол за мъже – ВК Нефтохимик 2010, не спира да мисли за своите фенове.
С настъпването на новата 2024 година клубът стартира поредната си инициатива. На всеки домакински мач в зала „Младост“ на томбола ще бъдат разигравани две игрови фланелки на състезатели на ВК Нефтохимик. Те ще са с номерата и имената на волейболистите, пише официалният сайт на ВК Нефтохимик 2010.
В домакинския мач с Раковски (Севлиево) на 11 януари, четвъртък, от 18:00 може да спечелите фланелка на Стефан Симич – №1, и на Денис Чавдаров – №2.
Номер за томболата ще получите с билета за мача. Цената на входа, както знаете, е 8 лв., за ученици и пенсионери – 5 лв.
Мачът с Раковски е отложен от 2-рия кръг на мъжкия волейболен елит на България – Суперволей.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
