ЦСКА урежда звезда от Норвегия

ЦСКА е много близо да привлече полузащитника на шведския Хакен – Тобиас Хайнц, пише местното издание „Nettavisen“.
Използвайки бонус кодове на Winbet, може да получите атрактивни бонуси
Халфът впечатли през миналия сезон с екипа на норвежкия Сарпсборг, където бе отдаден под наем. Той завърши първенството на Норвегия като трети голмайстор с 15 попадения, към които добави 6 асистенции.
ЦСКА и Хакен водят разговори за Хайнц от дълго време, а сега преговорите са към своя край. Сарпсборг имаше опция да купи футболиста, но така и не успя да се разбере с него за личните му условия и той остана собственост на Хакен.
Според „Transfermarkt“ цената на Тобиас Хайнц е 1 100 000 евро, като се е качила с половин милион през последната година.
Тобиас Хайнц може и да не играе като централен нападател, но може да се похвали с много призово класиране. Към днешна дата той заема 11-о място в класацията за „Златната обувка“ със своите 15 гола в елита на Норвегия, където първенството се провежда по схема „пролет-есен“.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
