Треньорът на Созопол: Парадокс е – у дома нямаме точка и вкаран гол!

ФК Созопол приема Марица (Милево) в мач от 9 кръг на Югоизточната Трета лига. Срещата е в събота (28 септември) от 18:00 часа в Созопол.
Опитният Галин Димов пропуска двубоя, тъй като изтърпява втори и последен мач наказание.
„Звучи парадоксално, но от началото на сезона все още нямаме дори точка у дома след трите загуби. И още по-неприятното е, че все още не сме отбелязали нито един гол. На практика всички 12 попадения ги реализирахме при гостуванията ни, от които спечелихме 10-те точки до момента“, коментира Петър Кюмюрджиев пред официалния сайт на Созопол.
„Първото поражение у дома от Асеновец дойде в неприятен момент. То беше неочаквано. След това посрещнахме у дома претенденти за челните места в лицето на Спартак (Пловдив) и Саяна, но не трябваше да губим от Асеновец), споделя още треньорът.
„Наистина е време да спечелим първа победа у дома. Надявам се да повторим и дори да подобрим играта, която показахме в последните два мача и да спечелим. Марица (Милево) е стойностен отбор, срещу когото ще подходим с уважение, но искаме да победим“, допълни Кюмюрджиев.
„Победата в Карнобат ни беше нужна и аз смятам, че този отбор може да спъне някой от тимовете в челото. Колкото и в незавидно положение да са в момента, не са толкова слаб отбор“, завърши специалистът.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
