Тежък терен в Силистра попречи за интересни моменти между Доростол и Светкавица 2014

Доростол Силистра и СФК Светкавица 2014 (Търговище) завършиха наравно 0:0 при при изключително тежки условия на терена на стадион „Луи Айер“ в крайдунавския град. Срещата беше част от 8 кръг на Североизточната Трета лига.
„В мач почти без положения заради подгизналия и кален терен в Силистра, домакините успяха да пратят топката в мрежата хна новака в групата в 92-рата минута на срещата. Попадението обаче беше отменено поради засада.“, написаха на официалния си сайт от ФК Доростол.
В следващия кръг тимът от Силистра трябваше да се изправи срещу Ботев (Нови пазар) в Каспичан. Срещата обаче е отложена за 19 ноември поради ангажиментите на Ботев за Купата на България.
Това означава, че следващата среща на силистренци е отново домакинство. В събота, 18 октомври, Доростол приема ФК Аксаково в мач от 10 кръг на шампионата. Двубяот е насрочен за 16 часа.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
