Свиленград взе гостуването си на Родопа в Смолян
Свиленград изигра пореден много силен мач, като отборът на гостите отбеляза 2 гола преди почивката. Юли Шекеров, който е „под пара“ в последно време, отбеляза и двете попадения.
„Първото полувреме бяхме много силни и закономерно поведохме. Домакините нямаха никакви шансове. За съжаление след почивката се наложи да направим принудителна смяна. Десният ни краен бранител Шокаров беше заменен от Антон Желязков, което наруши леко ритъма ни на игра. В 76 минута домакините отбеляза чрез пряк свободен удар, но нашите момчета запазиха самообладание и се прибраха с 3-те точки“, споделиха от ръководството след мача.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
