Струмска слава договори Георги Мариянов

Стефан Ралчев
Полузащитникът пристига от Спартак (Варна)

Струмска слава (Радомир) договори ново попълнение. Това е добре познатият на феновете в Радомир – Георги Мариянов. Полузащитникът игра в Спартак (Варна) през последния сезон, а преди това има два престоя в Струмска слава, пише официалният сайт на клуба от Радомир.

Първият период на халфа в Славата е петгодишен (2013-2018 г.), след което преминава в Литекс (2018-2020 г.), а от там в ЦСКА 1948. През лятото на 2020 година клубът го преотстъпва в Струмска слава, където играе през сезон 2020/2021 във Втора лига.

През следващите два сезона Мариянов отново е част от ЦСКА 1948, като е капитан на тима през шампионския сезон във Втора лига (2022/2023). През лятото на 2023 година премина в Спартак (Варна).

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация