Шеф на Созопол впечатлен от старта: Великолепно представяне от момчетата!

Стефан Ралчев
Играта ни е достойна за фаворити през сезона, добавя Румен Димов

Румен Димов

ФК Созопол стартира с победа новия сезон, след като надви Ямбол с 3:1 в мач от 1 кръг на Югоизточната Трета лига.

„Имайки предвид, че първият мач особено за домакините винаги е по-труден, то нашите футболисти и треньори спечелиха напълно заслужено. Победа на Арена Созопол пред над 1500 зрители, дошла с игра, достойна за фаворити в новото първенство“, коментира изпълнителният директор Румен Димов пред официалния сайт на ФК Созопол.

„Следва втори кръг, а след това трети и т.н., но вярвам, че с победите ще дойде и нужното самочувствие, което ни е необходимо, за да зарадваме първо себе си, а после и всички, които ни харесват. Предстои ни нов труден мач в четвъртък, но ние отново ще направим всичко възможно, за да го спечелим! Комплименти за отбора!“, добави ръководителят.

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация