Сериозна чистка в Червен бряг: Трима нападатели, защитник и вратар напуснаха тима

Павел Колев
В отбора подготвят доста рокади за пролетния дял от шампионата след незадоволителната есен

partizan-cherven-bryag-yantra-polski-trambesh

Партизан (Червен бряг) се раздели с петима футболистите си, които бяха част от състава на отбора през есенния дял от сезон 2025/26 в Северозападната Трета лига.

Единият е вратарят Кристиян Цонков, който избира да продължи кариерата си в отборa от Югозападната Трета лига ОФК Костинброд. Клубът се раздели и с полевите играчи Ивелин Аладжов, Васил Нанков, Милен Тонев и Мартин Янков. Последните трима действат като нападатели, докато Аладжов е бранител.

„Благодарим им за времето прекарано в Червен бряг и им пожелаваме успех!“, написаха от клуба на своя официален сайт. 

Толкова много напуснали, особено в атакуващ план, не са изненадващи предвид проблемите, които имаше тима в атака през есента и скромния актив от 10 точки, спечелени от 11 двубоя.

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация