Септември Симитли приема ЦСКА III: Търси първа победа над червените в първия си мач у дома през пролетта

Павел Колев
Двата тима направиха 3 равенства в срещите помежду си до този момент

Септември Симитли приема ЦСКА III: Търси първа победа над червените в първия си мач у дома през пролетта

Септември (Симитли) е домакин на третия тим на ЦСКА в първия си сблъсък на „Арена Симитли“ за 2026 година. Срещата от 22-ия кръг на Югозападната Трета лига е в събота, 7-ми март, от 15:00 часа.

„В трите си срещи с този опонент до момента септемврийци направиха равенства. През есента двата тима поделиха точките след 1:1 в петия кръг от първенството“, написаха от клуба от град Симитли на своя официален сайт.

До момента Септември изигра само един двубой през 2026 година, в който отстъпи на Оборище в Панагюрище, докато ЦСКА III спечели два пъти – срещу Славия II и Сливнишки герой.

Именно тимът от Сливница беше победен в последното домакинство на симитлийци, което се състоя в края на ноември миналата година. Това беше и втора поредна победа на Септември на „Арена Симитли“.

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация