Секирово в търсене на точки в трети мач поред: Трябва да се справя без Теодор Фърков срещу дубъла на Локо (Пловдив)

ФК Секирово (Раковски) гостува на дублиращия отбор на Локомотив (Пловдив) в среща от 33-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Двубоят е утре, 2-ри май, от 18 часа.
Тимът забрави за негативните резултати след успех на гости на Димитровград и равенство у дома срещу Нефтохимик (Бургас), при което остана усещането, че „секирите“ можеха да вземат и пълния комплект от точки.
Все пак при победа утре отборът почти сигурно ще подпечата оцеляването си в групата. Секирово е 15-ти с 31 точки – 10 пред опасната зона.
Проблем може да се окаже отсъствието на Теодор Фърков, който е наказан за натрупани картони, информираха от клуба на своя официален сайт.
Все пак „секирите“ играят успешно като гост през пролетта и вече взеха 8 точки от шестте си визити до момента, в които допуснаха само 2 загуби. Една от точките дойде в Пловдив срещу Спартак.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
