С доста юноши ФК Раковски отпадна от лидера Марица (Пловдив) за Аматьорската купа

Стефан Ралчев
Домакините отстъпиха с 2:4, нов невероятен гол на Петър Атанасов

Раковски Марица

ФК Раковски отпадна от турнира за Купата на Аматьорската лига, след като отстъпи като домакин на Марица (Пловдив) с 2:4.

Играещият старши треньор на домакините Валери Домовчийски заложи на момчета, които по-малко играят от началото на сезона, като даде шанс и на доста надежди от дублиращия отбор, информира официалният сайт на ФК Раковски.

Още през първото полувреме временният лидер в Югоизточната Трета лига водеха с 3:0. Първият гол бе дело на Николай Хаджиев, за 2:0 се разписа Иван Кръстев, а класическото 3:0 направи Наско Христев. При този резултат завърши първото полувреме.

През второто полувреме Марица вкара още един гол чрез Георги Петков за 4:0.

Последва добра реакция от страна на ФК Раковски. Появилият се от резервната скамейка Петър Атанасов заби поредния си гол от началото на сезона, като реализира страхотен гол от центъра на терена.

Крайното 2:4 оформи Стефан Петков, който също се появи в игра на мястото на Пламен Марин.

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация