Радослав Джугданов: Беше нужно и показахме характер! Благодаря на хората по трибуните

Пирин (Гоце Делчев) записа втора поредна победа в рамките на няколко дни, след като по-рано днес надви след обрат Пирин (Разлог) с 4:2 в мач от Югозападната Трета лига.
„Получи се доста добър и динамичен мач за регионално дерби. След двубоя, който играхме в сряда, влязохме малко отпуснато в това дерби и в първите минути гостите от Разлог бяха по-стабилни. Поведоха ни с 2:0, след което се събудихме и заиграхме добре. За радост върнахме един гол до почивката“, коментира старши треньорът Радослав Джугданов пред официалния сайт на Пирин (Гоце Делчев).
„След почивката взехме нещата в свои ръце и заиграехме това, което постоянно търсим. Бързо успяхме да изравним, а след това и да вкараме още два гола за победата. Мога да каже, че в този мач показахме характер, защото беше нужен и стигнахме до обрата.
Продължаваме да вярваме и да следваме мисията си и гледаме напред към следващия двубой. Благодаря на момчета и хората по трибуните които ни подкрепиха отново“, завърши наставникът на домакините.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
