Победа за децата на Ботев (Ихтиман) над силен противник

Стефан Ралчев
Тимът надви Спортист в Своге с 2:1

Успешен старт за децата на Ботев (Ихтиман). В двубой от 2-ия кръг момчетата, водени от Борислав Балджийски надделяха с 2:1 на негостоприемния стадион в Своге, пише официалният сайт на Ботев Ихтиман.

Домакините на двубоя, чийто мъжки тим е във Втора лига, откриха резултата, но с две попадения на Найден Рабаджиев нашите момчета обърнаха развоя на срещата и взеха победата.

„За отбелязване е, че тимът от Своге има доста добра Детско-юношеска школа и успехът над тях може само да ни радва. Следващият двубой е срещу Академия Мургаш (Елин Пелин) в Ихтиман“, пишат още в сайта на Ботев.

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация