Пламен Крумов: Изключително важно беше да спечелим

Старши треньорът на Рилски спортист (Самоков) Пламен Крумов поздрави своите футболисти за късно изкования успех днес над Германея (Сапарева баня) в отложен сблъсък от Югозападната Трета лига.
„Влязохме малко изнервени в мача, но имахме тотален контрол над събитията, както пред първото, така и през второто полувреме. Допуснахме да ни отбележат гол без да имат голово положение. Поздравявам играчите, защото търсихме победата до последната минута. Това е шампионски мач. Изковахме трите точки в самия край. Изключително важно беше да спечелим и за самочувствието, и за увереността на играчите.“, каза Крумов за официалния сайт на „скиорите“.
Следващият двубой за Рилецо е още в събота, 7-ми март. Тогава тимът приема Балкан (Ботевград) в Самоков. Срещата започва в 15:00 часа.
„Сега най-важното е да успеем да се възстановим добре и да се подготвим за съботния мач. Искам да използвам възможността да поканя и хората от Самоков да дойдат на стадион „Искър“ и да бъдат дванадесетия играч на тима, тъй като имаме нужда от тях.“, добави още Пламен Крумов.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
