Пирин Разлог отново не спечели, но взе точка от дубъла на Славия

Пирин 1941 (Разлог) завърши наравно 2:2 в домакинството си на втория тим на Славия. Двубоят от седмия кръг на Югозападната Трета лига се изигра на стадион „Септември“ в Разлог от 17:00 часа днес.
„Със спечелената точка „сините“ имат вече шест и са на 14-ото място в класирането. Те остават с едва една победа, но имат и само три загуби.“, написаха на официалния си сайт от Пирин (Разлог).
В следващия кръг Пирин гостува на Сливнишки герой (Сливница). Срещата е от междинния осми кръг и ще се изиграе в сряда, 17-ти септември от 17 часа.
За Славия II това беше 11-та точка. Тимът заема осмото място, а в осмия кръг се изправя срещу новака Германея (Сапарева баня) у дома.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
