Петър Кюмюрджиев задава добрия тон: Успех на ФК Раковски, пожелавам им да намерят верния път

Всеки футболен мач е различен! Всеки треньор е различен! И всеки човек е различен…
Старши треньорът на ФК Созопол Петър Кюмюрджиев реши да зададе добрия тон. Защото един футболен мач не е причина за обиди, закани и грубости.
„Момчетата от ФК Раковски опитаха през целия двубой да се надиграват с нас. Истината е, че нашият вратар направи няколко добри спасявания и ни остави в играта. От началото на сезона Раковски вкара във всяко едно свое домакинство, ние сме първият отбор, който си тръгна без инкасиран гол“, каза Кюмюрджиев след победата над ФК Раковски с 1:0 пред официалния сайт на ФК Созопол.
Но по-важното е, че треньорът добави: „Имаше приятна обстановка, мачът бе коректен. Пожелавам на Раковски да намерят верния път и да успеят да се справят със ситуацията. Защото го заслужават…“
Добрият тон е пример… Дано се превърне в нещо нормално!
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
