Партизан Червен бряг допусна първо поражение тази пролет

Павел Колев
Тимът отстъпи на гост на ФК Троян

Партизан Червен бряг допусна първо поражение тази пролет

Партизан (Червен бряг) загуби за първи път през пролетта. Тимът отстъпи с 0:2 на гости на ФК Троян в среща от 14-ия кръг на Северозападната Трета лига.

„Домакините поведоха в резултата още през първото полувреме след пряк свободен удар. При този резултат Кристиян Григоров имаше шанс да изравни, засичайки центриране от корнер, но ударът му от близка дистанция беше отразен от стража на Троян. 20 минути преди края „партизаните“ получиха втори гол и въпреки опитите да се върнат в мача срещата приключи при този резултат.“, инфомират от клуба на своя официален сайт.

В следващия кръг Партизан е домакин на Левски 2007.

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация