Отбор от Втора лига взе двама нови

Струмска слава (Радомир) привлече още две нови попълнения на старта на зимната подготовка, съобщава официалният клубен сайт.
Първият нов е Евгений Илиев (на снимката вдясно), който за последно игра в Спартак (Варна). Той е роден на 3 март 2003 година и играе като крило и офанзивен полузащитник. Той е продукт на школата на Септември (София), а до момента има периоди в Марек, Етър и Спартак (Варна).
Вторият нов и вратарят Радослав Рашков (роден 2005 година).
Така общо новите попълнения в Струмска слава до този момент са четири – Йордан Тодоров, Цветелин Вачев, Евгений Илиев и Радослав Рашков.
Както вече стана ясно, считаният за сигурен нов – Стефан Методиев, отказа да се присъедини към отбора в последния момент и няма да играе за Струмска слава.
Първият кръг във Втора лига е планиран за 17 февруари, а в първия мач Славата приема втория отбор на Лудогорец (Разград).
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
