Още един централен бранител си тръгна от Монтана

Павел Колев
Във вчерашния ден клубът обяви раздялата си с Давид Малембана и Мартин Михайлов

Nikola-Borisov

Още един защитник напусна отбора на Монтана. Това е Никола Борисов. Централният бранител беше част от тима от лятото на 2023 година, като изигра 73 мача, в които вкара 5 гола и направи 1 асистенция.

Припомняме, че във вчерашния ден клубът обяви, че Давид Малембана и Мартин Михайлов също няма да продължат своята кариера при „сините“. Те също действат като централни защитници.

Според информацията, публикувана на официалния сайт на клуба, двете страни се разделят по взаимно съгласие. 

„Ръководството на клуба изказва своята благодарност към Никола Борисов за професионализма, отдадеността и усилията, които положи с екипа на Монтана, както и за приноса му към развитието и представянето на отбора. Пожелаваме му здраве, лични и професионални успехи и късмет в бъдещите начинания!“, се казва още в съобщението.

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация