Още един пловдивски отбор на пътя на ФК Димитровград след загубата от Марица

ФК Димитровград приема Спартак Плевен тази събота от 18:00 часа в среща от 4-я кръг на Югоизточната Трета лига. Всички играчи са на лице, като няма контузени в състава на Георги Каменов, пише сайтът на клуба.
„Готвим се цяла седмица за този сложен мач. Те са труден съперник, макар че нямат много точки все още. Няма да ни е лесно“, каза за клубния сайт треньорът Каменов.
В последната си среща ФК Димитровград загуби от Марица Пловдив с 1:4 като гост.
„Подходихме по-агресивно и не толкова предпазливо в предишната среща. Сега вероятно ще бъдем с една идея по-прибрани и ще опитаме да отмъкнем нещо срещу другия пловдивски отбор“, добави Каменов.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
