ОФК Костинброд с нови директор, треньор и амбиция за връщане в Трета лига

Стефан Ралчев
Росен Крумов ще води отбора в четвърта дивизия този сезон

С приповдигнато настроение ОФК Костинброд стартира подготовка за сезон новия сезон 2024/25. Новият старши треньор на тима Росен Крумов свърши много работа по селекцията, с която ще се атакува връщането ни в Югозападна Трета лига догодина.

В селекцията личат познати имена, сред които Дани Васев, който бе част от отбора в Трета лига, както и сърцатият капитан Цветомир Тодоров, пише официалният сайт на ОФК Костинброд. В тима се завръща и Крис Вълчинов. Симеон Тасев и Асен Георгиев също остават в тима.

Други местни момчета са Милорад Игнатов, Вилиян Нинов и Георги Иванов. Силни трансфери са и Сибил Карагьозов и Николай Маринов от Ботев Ихтиман.

В ръководството също има промени. Клубът се разделя с изпълнителния си директор Александър Гидионов, като неговото място поема Ивайло Гълъбов.

В първата си контрола ОФК Костинброд се наложи с убедителното 4:1 над юношите на Локомотив София. Въпреки високите температури и едва няколко тренировки, момчетата показаха отлична игра, с която зарадва събралата се публика и даде сериозна заявка за постигане на целите си този сезон.

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация