Нова победа за Черноморец Балчик
Черноморец Балчик спечели с 0:1 визитата си на дубъла на Фратрия. Единственото попадение в срещата реализира Мартин Янакиев в 67 мин. Стефан Митев изпълни ъглов удар на близката греда, където Толга Мюрвет успя да продължи с глава към Мартин Янакиев, който от близо реализира.
Вратарят Денислав Стойчев получи разтежение в началните минути на срещата и се наложи да излезе принудително, а влезлият на негово място Атанас Бацов записа суха мрежа в дебюта си за отбора.
“Получи се много динамичен двубой, в който имаше доста тактическо надиграване. Такива срещи са полезни и за двата отбора. Радващо е, че стигнахме до победата. Бяхме добре организирани и не допуснахме почти нищо опасно пред вратата ни. Бяхме търпеливи и изчакахме шанса си и отбелязахме от статично положение, въпреки че пропиляхме добри ситуации за гол и през първата част”, каза за клубния сайт треньорът Ивайло Станчев.
Балчиклии почиват в следващия кръг.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
