Надежда (Доброславци) срещу Спартак (Подгумер) със спомен от скандалния мач миналата есен

Надежда (Доброславци) е домакин на Спартак (Подгумер) в двубой от 23-тия кръг на Областна група София-столица. Срещата е в неделя, 22 март, от 16:00 ч.
Двубоят носи спомена от есенната среща между двата тима, която не завърши и по-късно бе присъден служебен резултат 7:0 за Надежда (Доброславци), припомня официалният клубен сайт на Надежда Доброславци.
Припомняме, че след сбиване между част от футболистите при резултат 3:0, играчите на Подгумер решиха да не доиграят двубоя.
Иначе хората на старши треньора Стефан Костадинов нанизаха шест поредни победи в последните си мачове и нямат загуба от 16 ноември миналата година. Гонитбата на върха с Национал и Казичене продължава, като Надежда е с мач по-малко от лидера Казичене.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
