Надежда (Доброславци) лети на старта на новия сезон, Косъма с първи гол

Стефан Ралчев
Първенецът от миналия сезон разби София Спорт с 4:0 в 1 кръг

Надежда (Доброславци) стартира новия сезон 2025/2026 в Областна група София (столица) с убедителна победа с 4:0 срещу София Спорт в мач от 1 кръг.

Шампионите от миналия сезон срещнаха трудности в първите 20-ита минути, но опитният страж Калин Дончев се намеси изключително прецизно и не позволи на съперника да ликува, пише официалният сайт на Надежда Доброславци.

Неделин Асенов отбеляза 2 гола за Надежда, а другите две попадения бяха дело на Огнян Младенов и Ивайло Димитров-Косъма.

Много силно включване направиха и част от юношите на клуба, на които старши треньорът Петьо Илиев гласува доверие.

Даниел Добрев и Калоян Гълъбов започнаха като титуляри, а Александър Димитров, Ивайло Стоянов и Сефедин Асенов се появиха в игра през второто полувреме.

Следващият мач на тима от Доброславци е дербито срещу Национал, който единствен през миналия сезон бе конкуренция през целия сезон.

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация