Монтана спечели дербито на новаците срещу Добруджа с човек по-малко
Монтана спечели дербито на новаците в Първа лига. Тимът надигра Добруджа Добрич с 1:0 у дома и извоюва втори пореден успех у дома под ръководството на Анатоли Нанко след този над Септември София.
Единственият гол вкара Борислав Димитров от дузпа. В края на пръвата част Кристофър Ачемпонг получи директен червен картон заради груба игра и ще пропусне гостуването на Ботев Пловдив след две седмици.
„Добър мач за нас. Силно първо полувреме с вкаран гол от дузпа и още доста изпуснати шансове. След това играхме цяла втора част с човек по-малко, но момчетата пак се справиха силно в защита. Радвам се, защото стояхме добре тактически и линиите ни бяха отлично подредени. Беше трудно, но оцеляхме и си взехме мача. Сега идва прекъсване за националните отбори, което за нас е добра новина – искам да оправим някои неща, ще работим в тези две седмици, дано повишим още малко нивото“, каза за клубния сайт треньорът Антатоли Нанков.
Освен наказания Ачемпонг, в тима няма други кадрови проблеми на този етап и всички играчи са на линия за предстоящия тренировъчен процес в следващите дни.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
