Много проблеми за Ботев (Ихтиман) преди мача с Пирин (Разлог)

Стефан Ралчев
Петима контузени и един наказан преди двубоя

Изключително неприятни кадрови проблеми сполетяха треньорският щаб на Ботев (Ихтиман) преди предстоящия двубой с Пирин (Разлог).

Заради изборите през уикенда целият кръг в Югозападната Трета лига ще се състои в четвъртък, когато е и домакинството на ихтиманци. Двубоят е от 16:00 часа на стадион „Христо Ботев“, съобщава официалният сайт на Ботев (Ихтиман).

Контузени към този момент са Мартин Василев, Йоан Маринов, Веселин Васев, Борислав Балджийски и Калоян Хаджийски.

Мартин Василев, Балджийски и Калоян Хаджийски не бяха в групата и при загубата от Сливнишки герой с 0:3 през изминалия уикенд.

Старши треньорът Валери Свиленов до последно ще решава дали може да използва някои от въпросните футболисти за срещата, която се очертава с много важно значение.

Освен играчите с травми, има и наказан – Виктор Стойков, който със сигурност е аут за мача.

Двата тима се представят коренно различно в последните мачове. Ботев (Ихтиман) записа 7 поредни двубоя без победа, като последната бе на 4 септември с 3:2 при гостуването на Гранит (Владая).

Пирин (Разлог) направи историческа серия от 6 поредни мача без загуба и заема временното 5 място в класирането с 22 точки.

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация