Много кадрови проблеми в Спартак Плевен

Филип Трифонов
Мнозина лекува травми, треньорът се оплака от постоянство

spartak-pleven-cska-sofia-iiКадровите проблеми в Спартак Плевен продължават. Травми все още лекуват Яни Пехливанов, Васил Шопов и Александър Кожухаров, а Виктор Иванов играе с контузия вече няколко срещи.

В последния кръг на Втора лига тимът загуби от Севлиево с 0:1, а наказан за двубоя бе Петър Господинов. Той обаче сега няма да може да играе за Купата срещу ОФК Хасково в неделя, тъй като е повикан в младежкя национален отбор на България.

„Реално не можем да разчитаме на най-добрите си играчи. Ние сме млад отбор и сме на приливи и отливи. Когато по-опитните липсват, стават такива резултати. Така ще бъде този сезон – ще липсва постоянството. Но трябва да имаме търпение“, каза за клубния сайт треньорът Красимир Бислимов.

Все още имаш въпроси? Попитай нашите експерти!
Коментари
Следвай експерт
Последвай автор

Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.

Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".

Последвай автор
Следвай експерт

Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail

Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.

За съжаление не можем да ви препоръчаме «»
Пренасочваме ви към
които предлагат по-добри възможности и разглеждат жалбите (ако има такива) от нашите играчи
Вход / Регистрация