Миньор (Перник) отива за задължителен успех в Сандански, бивш играч на Вихрен е под въпрос за срещата

Миньор (Перник) гостува на Вихрен (Сандански) в двубой от предпоследния 33-и кръг на MrBit Втора лига. Мачът е утре, 15-ти май, от 18:00 часа.
„Чуковете“ нямат друга алтернатива освен да потърсят победата, след като се озоваха в зоната на изпадащите след предходния кръг в шампионата.
Тимът ще бъде без своя старши треньор Велислав Вуцов, който беше наказан за три срещи след края на сблъсъка с ЦСКА II.
Наказан остава и Преслав Йорданов, който няма да вземе участие в последните мачове на Миньор този сезон.
Добрата новина за перничани е завръщането на Михаел Орачев, който изтърпя своето наказание за натрупани картони.
„Под въпрос за двубоя в Сандански е бившият нападател на „еделвайсите“ Уасим Ауашрия, който премина в Миньор в края на месец март. Ауашрия има 12 мача и 3 гола за Вихрен през есенния дял от шампионата, докато за „чуковете“ все още търси първото си попадение. Той пропусна срещата с дубъла на ЦСКА“, информира официалният сайт на клуба.
По-рано през сезона Миньор победи този тим с 3:2 у дома и сега ще се надява да постигне дубъл срещу него.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
