Куриоз: Съдия удари рамо на Левски… със закъсалия им автобус

Вчерашното пътуване на ОФК Левски 2007 от град Левски до Видин и обратно за мача с Бдин е било съпроводено от куриозна случка, стартирала с неприятен момент, но завършила с щастлива развръзка.
Ето какво разказват от клуба от едноименния град на своя официален сайт:
На връщане автобусът попадна в голяма дупка преди Монтана, при което автобусът, превозващ тима влезе в авариен режим и двигателят му не искаше да стартира отново.
Останали на пътя в не особено приятното време, съпроводено от тъмнината и студения вятър, играчите и треньорския щаб получиха неочаквана помощ. Тя дойде от четвъртия рефер на двубоя с Бдин (Видин) Даниел Цолов, който по път за дома забеляза авариралият автобус на Левски и съдейства в рамките на час и половина, докато повредата бъде отстранена.
Ръководството на ОФК Левски 2007 в лицето на президента на клуба Дочко Дочев изразява своята огромна благодарност към рефера Даниел Цолов от град Монтана! Той се притече на помощ на нашия клуб в критичен момент и ни спаси от това да прекараме повече време на студено.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
