Красимир Бислимов: Всяка точка може да се окаже много важна накрая, така че съм доволен

Старши треньорът на Спартак (Плевен) Красимир Бислимов изрази удовлетвореността си от играта на своя тим в гостуването на Пирин (Благоевград) днес.
Срещата от 22-рия кръг на MrBit Втора лига завърши наравно 1:1, но плевенчани се представиха много силно и дори заслужаваха да спечелят.
„Определено съжалявам, че не взехме трите точки. Напълно ги заслужавахме. Но всяка точка може да се окаже много важна накрая, така че съм доволен. Особено на фона на играта през второто полувреме, когато смените подобриха някои неща в представянето. Имаше динамика в разиграванията, създавахме ситуации, играхме чудесно един на един, защитавахме се отлично и не давахме шансове на противника. Дори с човек по-малко ние имахме възможността да спечелим.“, сподели Бислимов за официалния сайт на клуба и istinskifutbol.bg след края на днешната среща.
Наставникът разказа как е видял развоя на сблсъъка от своята позиция:
Ние играхме много добре, особено през второто полувреме. Тогава пропуснахме абсолютно чисти 3 гола. Първото полувреме беше равностойно, направихме една грешка, от която ни вкараха гол. Но през втората част тотално смачкахме нашия съперник и от 46-ата до 60-ата минута трябваше резултатът да е 3:1 в наша полза.
Специалистът остава позитивно настроен за бъдещето на отбора и похвали своите играчи за представянето днес.
Само трябва да започнем да реализираме ситуациите, които създаваме. Футболистите днес се раздадоха, бяха много мотивирани и направиха силен мач, много съм доволен от тях. Оптимист съм, че можем да се спасим.
В следващия кръг Спартак (Плевен) е домакин на Черноморец (Бургас).
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
