Контузии в атака за ФК Саяна Хасково преди мача с Родопа Смолян
В събота ФК Саяна Хасково е домакин на Родопа Смолян (16:00 ч.) в среща от 10-ия кръг на Югоизточната Трета лига.
В тима има някои кадрови проблеми преди срещата. Аут поради контузии са атакуващите играчи Христо Стоянов и Ангел Костов. Под въпрос остава полузащитникът Стоян Иванов, но той по-скоро ще е готов за двубоя, пише официалният сайт на клуба.
„Няма лесни противници и мисля, че Родопа е отбор, чиито брой точки в класирането не отговарят на класата им. Те са 14-ти, но заслужават да бъдат много по-напред. Срещата ще бъде тежка за нас“, коментира пред клубния сайт треньорът на ФК Саяна Хасково Живко Желев.
„От равенството 3:3 с Марица Пловдив мога да кажа, че за първи път в мач вкарваме три гола, което няма как да не ни радва. Но допуснахме и 3 гола, доста елементарни и детински, бих казал. Доволен съм от начина, по който затворихме мача. Не съм доволен от първото полувреме и нашия старт, но през втората част показахме друго лице, надявам се да го покажем през целия двубой срещу Родопа сега“, добави той.л
ФК Саяна Хасково е 8-и с 14 точки след 9 изиграни двубоя. Родопа Смолян е 14-ти с 9 точки.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
