Коефициенти за балотажа в София на Местни избори 2023: Васил Терзиев или Ваня Григорова
Българският букмейкър Уинбет пусна коефициенти за предстоящия балотаж на местни избори 2023 в София.
На 5 ноември (неделя) на балотаж един срещу друг ще се изправят Васил Терзиев (ПП-ДБ Спаси София) и Ваня Григорова (БСП за България).
Двамата получиха най-много гласове на първия тур, което ги праща на балотаж.
Фаворит според букмейкъра е Васил Терзиев с коефициент 1.25 срещу 3.30 за Ваня Григорова.
Има коефициенти в почти всички по-големи градове, в които ще има балотажи.
В Плевен шансовете на Георг Спартански и Валентин Христов са еднакви – по 1.85. Във Варна Иван Портних (1.80) води срещу Благомир Коцев (1.90).
Най-голям фаворит от областните градове изглежда Тодор Попов (1.02) срещу Петър Куленски (10.00) в битката за Пазарджик.
Във Велико Търново битката изглежда решена в полза на Даниел Панов (1.10) срещу Йордан Терзийски (4.70.)
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.