Играч със солиден опит в професионалния футбол е първото ново попълнение за Рилски спортист

Рилски спортист (Самоков) обяви първия си зимен трансфер. Лидерът на Югозапад привлече атакуващият полузащитник Илия Русинов, който има солиден опит в професионалния футбол у нас.
Роденият през 1993-та година играч идва от подвизаващия се в MrBit Втора лига Хебър (Пазарджик), за който изигра 13 мача, в които се отчете с един гол и една асистенция през изминалия есенен полусезон на кампания 2025/26.
През предходния сезон Русинов записа 12 срещи в родния елит с пазарджиклии, а преди това е носил екипите на Монтана, ЦСКА 1948 II и Спортист (Своге), като има общо 117 срещи на ниво Втора лига в кариерата си.
„Атакуващият халф може да играе и по двата фланга нанападението и само дава старта на зимната селекция на „скиорите“, които ще се стремят да привлекат 3-4 класни попълнения. Целта е с тях да се вдигне конкуренцията на определени позиции, за да се задържи първата позиция в Югозападната Трета лига.“, написаха от клуба на официалния си сайт.
Успешно последвахте автора. Ще получавате известия за неговите прогнози на регистрирания ви e-mail.
Успешно последвахте този експерт. Ще получавате известия за неговите прогнози на електронната поща, с която сте се регистрирали в "БР".
Това значи, че повече няма да получавате известия за публикации от този автор по e-mail
Няма да получавате известия за нови прогнози от този експерт.
